Polecenia głosowe


Uwzględniając brak obsługi komend głosowych w systemie z językiem polskim ta aplikacja to moim zdaniem mega wypas. Wcześniej nazywała się „SMS głosem”, a obecnie ewaluowała, rozszerzając swoje funkcje tak więc nazywa się bardzo trafnie – POLECENIA GŁOSOWE. Dostępna jest w Market place co prawda za 4,49 zł, ale moim zdaniem warto odmówić sobie ok 2 piw i kupić tę aplikację. Obecnie działa w ten sposób, że już nie obsługuje tylko SMS, ale możemy jej podyktować maila, czy uruchomić budzik oraz wrzucić wiadomość na Facebooka. Z uwagi na różnorodność opcji obecnie wypowiadany docelowy tekst musimy poprzedzić poleceniem, których wykaz jest zawarty w „Pomocy”. Więcej nie będę pisał, a wszystko w języku PL możecie sprawdzić na filmiku poniżej (przepraszam za pojawiający się na filmie tekst o darmowej wersji tej aplikacji, kupiłem ją już jakiś czas temu i zwyczajnie nie pamiętałem, że kosztuje niecałe 5 zł.)

Reklama

6 comments

 1. konrad

  Ta aplikacja którą tak ładnie opisałeś działa na lumii 900 tylko przez 5 minut i to nie ważne czy zapłacona czy wzięta na próbę. Po tym czasie każe powtarzać bez końca komendy. Jednym słowem żałuje wydanych pieniędzy. Pozdrawiam Konrad.

  Polubienie

  • Budniu

   No przykro mi, nie ja jestem jej autorem, a tylko użytkownikiem. Sprawdź w zasięgu innego nadajanika – miewam to samo jak jest w danym miejscu słaba transmisja danych (aplikacja potrzebuje połączenia z netem tak jak translatory online – nie wiem czemu ona, ale tak jest).

   Polubienie

 2. Pingback: Jaki aplikacji waszym zdaniem brakuje w Windows Phone Store? - Strona 2
 3. Pingback: Voicy – kolejna namiastka Cortany | Encyklopedia Windows Phone

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s