RingtoneManager – ustaw dowolny utwór z kolekcji w telefonie jako dzwonek


 Aplikacja przeznaczona tylko dla odblokowanych urządzeń.

I znowu kolega @ultrashot z XDA Developers się popisał. Tym razem stworzył aplikację pozwalającą na ustawienie jako dzwonka DOWOLNEGO utworu muzycznego, który posiadamy w naszym telefonie. Działanie aplikacji jest mega-proste. Po zainstalowaniu, uruchamiamy i po ok 2-3 sekundach (kiedy program zczyta dane kolekcji muzycznej) możemy wybrać z listy, która nam się wyświetli – to wszystko. Od teraz wybrany utwór jest naszym dzwonkiem.

Aplikację pobieramy z pierwszego postu wątku głównego na XDA Dev – ta wersja instaluje się na liście aplikacji, a jeżeli chcemy wersję, która po zainstalowaniu wyląduje w Ustawieniach – pobieramy wersję z tego postu.

Reklama

One comment

  1. cfapracticeexams.com

    Thanks a lot for providing individuals with remarkably wonderful opportunity to read articles and blog posts from this web site. It can be so kind and packed with a lot of fun for me and my office peers to visit your site the equivalent of thrice in 7 days to see the fresh things you will have. And indeed, I am also actually amazed with your cool tricks you serve. Certain 4 points in this posting are ultimately the most beneficial we’ve ever had.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s