Ile masz lat wg Microsoft ?

Wstęp: Nie wiem z czego to wynika, że ostatnio tak rzadko coś piszę, czy z tego, że nie za bardzo jest o czym bo wszyscy się jarają Windowsem 10, czy z tego, że wiele rzeczy już widziałem i ciężko mnie czymś zaskoczyć, czy może z tego, że nie świadomie ignoruję pewne rzeczy ? Nie mniej jak coś ciekawego zobaczę to się dzielę i tak jest teraz 😉

Microsoft How-Old

Dzisiaj trafiłem na ciekawą aplikację, która na podstawie zdjęcia, wyświetla szacowany wiek osoby widocznej na fotce – muszę przyznać, że program całkiem nieźle sobie radzi. Produkcja ta pochodzi od Microsoft i powstała w studiu o nawie Microsoft Online (pierwszy raz się spotkałem tym „wyłomem M$). Mówię o programie pt. Microsoft How-Old. Działanie jest proste – instalujemy i odpalamy aplikację, po czym naciskamy w niej przycisk wyboru zdjęcia, który przeniesie nas do naszej galerii i tu już wskazujemy zdjęcie, które ma być poddane analizie. Po chwili, program nad twarzami osób widocznych na fotce, umieści dymki zawierające szacowany ich wiek oraz płeć.

1 z 3

Program instalujemy tapiąc/skanując/klikając nw. QR kod:

Reklamy

4 comments

  1. mła

    Spoko, można też zrobić aktualne zdjęcie (tego w artykule nie ma). Potrzebuje dobrych warunków, żeby się bardzo nie pomylić, ale w popołudniowym pokoju dodał mi tylko 2 lata, więc chyba nie jest tak źle.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s