Swipe To Swear – przydatne uzupełnienie systemu Windows Phone

Na wstępie zaznaczam, że aplikacja, o której zaraz napiszę jest raczej przeznaczona dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Jednocześnie z uwagi na charakter „wyników pracy” tej aplikacji pozwólcie, że nie zamieszczę screenów z jej działania i musicie mi uwierzyć na słowo – funkcjonuje bez pudła, sami sprawdźcie 😉

Do rzeczy – mówię o programie Swipe To Swear, którego zadaniem jest dodawanie do słownika w naszym telefonie słów, które Microsoft z tych czy innych względów uznał za wulgarne czy też obelżywe. Jak wiemy, słownik w Windows Phone jest tak skonstruowany, że jeżeli w jakimkolwiek oknie tekstowym zaczniemy wpisywanie wulgaryzmu, system nam nie podpowie uzupełnienia tego wyrazu. Mało tego – nie pozwoli również dodać go do słownika „na przyszłość” w przeciwieństwie do wyrazów używanych potocznie (jeżeli nie ma danego słowa w słowniku – system podkreśli je na czerwono i pozwoli dodać do słownika poprzez naciśnięcie (+) poprzedzający dany wyraz w pasku podpowiedzi). I tu z pomocą przychodzi nam opisywany program. Po uruchomieniu i zatwierdzeniu komunikatu, że jesteśmy pełnoletni i używamy go na własne ryzyko i odpowiedzialność, otworzy się jedno okno zawierające włącznik uruchamiający dodawanie słów przez aplikację do słownika, pole tekstowe, w którym wpisujemy interesujące nas wyraz oraz przycisk „Add” (dodaj) po naciśnięciu, którego wpisany przez nas zwrot zostanie dodany do słownika. Od teraz kiedy w jakimkolwiek polu tekstowym zaczniemy wpisywać jeden z dodanych wcześniej wyrazów, w pasku podpowiedzi pojawi się również on w różnych formach i bez względu na to, czy jest to wulgaryzm czy też nie.

Aplikacja jest za darmo i zajmuje poniżej 1MB, a jej walory są ciekawe. Pobieramy standardowo – klikając/tapiąc/skanując nw. QR kod:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s