Moja pierwsza aplikacja dla Windows Phone po kosmetyce ;-)

Przypomniałem sobie właśnie, że ponad rok temu (kiedy powstało AppStudio) stworzyłem dla testów „produkt”, którym jest aplikacja pozwalająca śledzić ne bieżąco moją stronę. Wówczas miała ona tylko jedną zakładkę, gdyż jak wspomniałem – zrobiłem to tylko testowo. Dzisiaj przypomniałem sobie o niej i w ramach zabawy, trochę ją wzbogaciłem o zakładki z: FB, Twitterem i moim kanałem na YouTube. Aplikacji nie zamieszczam w markecie, gdyż nie specjalnie jest się czym chwalić, a przy innych produkcjach wypada blado. W każdym razie, jeżeli osoby zaglądające tutaj są zainteresowane, mogą ją sobie pobrać i obejrzeć.

Wobec faktu, że aplikacji nie ma w sklepie, procedura jej instalacji jest nieco inna, a wygląda to tak:

1. Najpierw pobieramy i instalujemy certyfikat skanując poniższy QR kod, kiedy IE wyświetli komunikat o tym co zrobić z plikiem (zapisać czy otworzyć) tapiemy „otwórz”, a następnie akceptujemy dodanie konta firmowego.

2. Następnie skanując nw. QR kod pobieramy już z samą aplikacją, a kiedy IE wyświetli komunikat o tym co zrobić z plikiem (zapisać czy otworzyć) tapiemy „otwórz”, a następnie „zainstaluj”.

3. To wszystko, od teraz na liście aplikacji powinna się znaleźć moja produkcja.

Nie krzyczcie tylko, że brzydka, kiepska, etc. to moje pierwsze kroki i być może rozwinę tę aplikację w terminie późniejszym, póki co jest jak jest 😉

Pozdrawiam, Budniu

2 comments

  1. Sainti

    Zamieść to w sklepie. Nie przejmuj się, że według Ciebie to słaba aplikacja. Moja pierwsza aplikacja jaką wrzucałem do sklepu pokazywała jedynie zdjęcie i odtwarzała dźwięk śpiewu ptaków. Sam nigdy bym czegoś takiego nie zainstalował, ale znalazło się ponad 3tyś osób, które to ściągnęły i nawet pozytywne oceny wystawiali. Moim celem było wtedy tylko zdobycie trochę wiedzy na temat działania Marketplacu, a okazało się, że komuś sprawiłem tym też trochę radości. Spróbuj – nic przy tym nie tracisz i w każdej chwili możesz ukryć bądź usunąć program ze sklepu.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s