Lumia moments – aplikacja dedykowana dla Lumii z wysoką rozdzielczością aparatu i z Denim

W dniu dzisiejszym pojawiła się w markecie chyba jedna z pierwszych aplikacji dedykowanych już pod najnowszą wersję systemu tj. Lumia Denim. Aplikacja służy do obróbki zdjęć i wideo (już obsługuje 4K) zapisanych aparatami o wysokiej rozdzielczości. W związku z tym program dostępny jest tylko dla urządzeń: Lumia 830, Lumia 930, Lumia Icon i Lumia 1520. Opis z marketu:

Dzięki funkcji Lumia Moments możesz zapisywać niezwykłej jakości ujęcia w ruchu wprost ze swoich filmów oraz zdjęć 4K Moment zapisanych w telefonie Lumia (Full HD w przypadku modelu Lumia 830).

Funkcja Najlepszy kadr pozwoli Ci odnaleźć idealne ujęcie i zapisać je jako Obraz na żywo, dzięki czemu Twoje zdjęcia nabiorą pełni życia w albumie „Z aparatu” oraz w programie Lumia Storyteller. Funkcja Ujęcia w ruchu umożliwia dodanie efektu stroboskopu do zdjęć, na których dużo się dzieje, lub efektu rozmycia obrazu dla uwydatnienia ruchu.

Program Lumia Moments dostępny jest dla modeli Lumia 830, Lumia 930, Lumia Icon oraz Lumia 1520 w ramach aktualizacji Lumia Denim. Aby pobrać najnowszą wersję oprogramowania do telefonu, przejdź do menu Ustawienia > Aktualizacja telefonu. Więcej informacji o aktualizacji Lumia Denim możesz znaleźć online na stronie microsoft.com/mobile/lumia-update.

Wyłącznie dla Lumia

Pobieramy standardowo klikając/tapiąc/skanując nw. QR kod:

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s