Lumia Camera i Lumia Camera Classic

Po małym weekendowym zamieszaniu związanym ze zniknięciem z marketu aplikacji Nokia Camera dla telefonów highend tj. Lumia 1520, Lumia 930, Lumia 830 i Lumia Icon, w dniu dzisiejszym pojawiła się aktualizacja. Zgodnie z zapowiedziami z września, aplikacja dla ww. urządzeń z najwyższej półki została oddzielona od „aplikacji zdjęciowej” dla pozostałych Lumii. I tak obecnie mamy: Lumia Camera dla wszystkich i Lumia Camera Classic dla highend-ów. Obecnie (zgodnie z resztą z opisem w markecie) aplikacje się nie różnią niczym oprócz dostępności dla poszczególnych modeli.  Nie mniej jednak, wym. powyżej modele razem z aktualizacją Denim mają dostać zupełnie nową aplikację zdjęciową, która będzie zaimplementowana w nowym systemie, a jak ktoś będzie chciał, będzie miał mozliwość używania programu klasycznego, czyli tego, który obecnie pojawił się w markecie. Cytat z marketu:

Jeżeli masz telefon Lumia 830, 930, 1520 lub Icon, automatycznie otrzymasz nowy program Lumia Camera w ramach aktualizacji oprogramowania Lumia Denim. Aplikacja Lumia Camera Classic ma wszystkie funkcje wcześniejszego programu Lumia Camera.

W tej sytuacji można już zdaje się uciąć spekulacje na temat tego czy wszystkie Lumie dostaną nowe funkcje w aparacie wraz z Denim – moim zdaniem te nowe opcje będą dotyczyły TYLKO górnopółkowych modeli. Standardowo – pobieramy skanując lub tapiąc/klikając na nw. QR kody:

Lumia Camera Classic:

Lumia Camera:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s