Informacja

Z dniem dzisiejszym, czyli od chwili jak zostałem zbanowany zakończyła się moja „współpraca” z forum windowsmania.pl. Od dzisiaj oni żyją swoim życiem, ja swoim. Nie będę tłumaczył za co dostałem bana (zainteresowani mogą zobaczyć moje ostatnie posty) nie mniej z chwilą zbanowania, uznałem, że poproszę o usunięcie mojego profilu, bo takie traktowanie jest poniżej krytyki. Piszę to w razie sytuacji gdyby ktoś na tym forum zarejestrował i używał tego samego nicka czyli „Budniu” – to nie ja,

Advertisements

11 comments

 1. oibis2

  Nie znam szczegółów więc nie obstaję za żadną ze stron. Obiektywnie patrząc to wielka szkoda, bo tak mocno zaangażowanych osób jest niewiele.

  Lubię to

  • Budniu

   Pojęcia nie mam, nie wydaje mi się, żeby zrobił coś złego, a to że stanąłem w obronie jakiegoś tam usera, który zadał zwyczajne pytanie chyba zostało potraktowanie jak atak cybernetyczny.

   Lubię to

  • Budniu

   Nie mniej wydaje mi się, ze to jakieś osobiste animozje jednego admina. Chyba go zaczęło boleć, że czepiałem się jego wypowiedzi, które nie były ani stylistyczne, anie gramatyczne i ciężko było doszukać się w nich sensu patrząc z perspektywy wątku, w którym je zamieszczał. Nie ma o czym mówić – dziecko wyemigrowało do UK, pracuje w Nokii i myśli, że rozumy pozjadał.

   Lubię to

 2. amigantomek

  hmmm myślę że wiem o kogo chodzi 😀 Przykro tylko że tak potraktowano zawsze chętnego do pomocy człowieka… Niestety coraz częściej na forach rządzi młodzież która nie ma zielonego pojęcia o netykiecie, zasadach dobrego wychowania i ogólnie o właściwej postawie…

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s