Trampkomania z Windows Phone

Przeczytałem dzisiaj o ciekawej inicjatywie zainicjowanej przez operatora Plus i skierowanej do ich klientów, posiadających telefony z Windows Phone 8 i 8.1. W dużym uproszczeniu – jesteś klientem Plusa, posiadasz telefon z Windows Phone 8 i 8.1 kupiony pomiędzy 1 marca, a 30 czerwca 2014 r., pobierz darmową  aplikację, zrób screena ekranu i wyślij go, po czym wygraj fajne trampki z motywem kafelków.

W związku z tym, że ja jestem w Orange, nie jestem w stanie napisać „na żywca” jak to wygląda, tak więc przytoczę Wam opis ze sklepu:

Zapraszamy do udziału w konkursie „Trampkomania z Windows Phone”! Ściągnij aplikację, stwórz swój własny ekran główny i wybierz trampki z grafiką, która najbardziej Ci się podoba! Jeśli Twój ekran wygra, dostaniesz od nas wyjątkowe trampki z limitowanej serii. Czytaj więcej na naszej stronie http://www.trampkizwindows.pl

Konkurs „Trampkomania z Windows Phone” trwa od 26 maja do 30 czerwca 2014 r. Przeznaczony jest dla Klientów operatora sieci komórkowej Plus, posiadających smartfon Lumia z oprogramowaniem Windows Phone 8 i 8.1. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zakup telefonu pomiędzy 1 marca a 30 czerwca 2014 r., ściągnięcie aplikacji konkursowej „Trampkomania z Windows Phone” ze sklepu Windows oraz umieszczenie zrzutu swojego spersonalizowanego ekranu w aplikacji. Komisja konkursowa codziennie wybiera 18 najlepszych ekranów, a ich autorzy otrzymują trampki z kolorową grafiką. Każdy uczestnik konkursu może wybrać jedną grafikę z trzech dostępnych, publikowanych w aplikacji konkursowej. Sprawdź jakie grafiki przygotowaliśmy dla Ciebie. Weź udział w konkursie i zdobądź nagrodę. Powodzenia.

Muszę powiedzieć, że te trampki wyglądają zacnie. Dajcie znać czy Wam się udało wygrać 😉 Aplikację pobieramy z ww. linka lub skanujemy QR kod:

Źródło: WMPowerUser

Reklamy

One comment

 1. Wall-E

  Super 🙂 Ale w opisie apki nie jest napisane, że… (cytuję z regulaminu):
  §5, pkt 5
  „W konkursie mogą brać udział osoby, które zakupiły telefon Nokia Lumia z systemem operacyjnym Windows Phone 8 lub 8.1 u operatora sieci telefonii cyfrowej PLUS lub w Cyfrowym Polsacie…”
  Ha! 😀
  Czyli ja się na to nie łapię. L1520 mam z wolnej sprzedaży a L625 z poprzedniego roku jest (choć z PLUSa).
  Szkoda bo fajne te trampki są.

  Dzięki za info 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s