Windows Phone 8 Preview Alerts

Zapewne większość oczekuje z niecierpliwością na wypuszczenie przez Microsoft nowej wersji systemu, a raczej aktualizacji obecnego do Windows Phone 8.1 w wersji dla deweloperów (preview for developers). Jak się pisze w sieci, najprawdopodobniej wszyscy zarejestrowani w programie, powinni ten UPD otrzymać ok 10 kwietnia 2014 r., a oficjalna wersja systemu dla wszystkich zostanie upubliczniona ok 1 miesiąc później. Do skorzystania z możliwości wcześniejszego testowania nowej wersji należy:

1. Założyć konto dewelopera (co jest obecnie darmowe i wystarczy zarejestrować nasz identyfikator M$ na stronie: http://appstudio.windowsphone.com/)

2. Pobrać, zainstalować i uruchomić w telefonie program Preview for Developers. Następnie kiedy po uruchomieniu go, zaakceptujemy warunki korzystania oraz zaznaczymy checkbox – enable (odblokuj) przechodzimy do: ustawienia>aktualizacje i sprawdzamy, czy dla naszego urządzenia są jakieś dostępne.

Dlaczego piszę tego „news-a” biorąc pod uwagę, że ww. informacje są już znane od ok 6 miesięcy ? A no dlatego, że przypomniało mi się o tym, iż w markecie od dłuższego czasu jest dostępna za darmo aplikacja informująca nas o nowościach w tym zakresie, które pojawiają się na blogu Microsoft. Program sprawdza i wyświetla w górnym pasku czy nasz telefon posiada ostatni wypust FW preview oraz w sytuacji gdy pojawi się „ruch w temacie” powiadomi nas dymkiem push na ekranie .
Na obecny czas oczekiwania jak znalazł, pobieramy: WP8 Preview Alerts | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami lub skanujemy:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s