Endomondo – zapisy na beta testy nowej wersji aplikacji

Co prawda news z wczoraj jednak ja trafiłem na niego dopiero dzisiaj. Na swoim Facebook-owym fanpage-u Endomondo poinformowało o otwarciu zapisów do udziału w beta testach nowej wersji ich aplikacji. Dal niewtajemniczonych – program dla osób uprawiających sport, który mierzy dystans, wyświetla go na mapie, mierzy czas, oblicza spalone kalorie i takie tam. 😉 .Wiadomość, którą opublikowano w oryginale brzmi tak:

To all Windows Phone 8 users:
Are you a heavy Endomondo user and would you like to test out the beta version of an upcoming release on Windows Phone 8? Send us an email to info@endomondo.com – it should include your Microsoft Account ID (email that you use in the Microsoft Store). Within a week, we will send you a link where you can download the beta version. All you need to do from that point is to use the app as much as possible, no reporting needed.

W skrócie, co musimy zrobić by dostać się do grona beta testerów – wysłać email na adres: info@endomondo.com podając swój identyfikator Microsoft (adres email konta M$). To wszystko – teraz czekamy na email z linkiem do pobrania wersji beta. Ja się zapisałem.

Reklamy

One comment

  1. Pingback: Endomondo – wersja beta (screeny) | Encyklopedia Windows Phone

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s