Proshow – aplikacja, której brakowało dla Windows Phone – ZA DARMO !!!

Właśnie przeczytałem na Twitterze o wczorajszej premierze aplikacji, której funkcjonalności brakowało w systemie Windows Phone. Mówię o programie Proshow, a jego główną zaletą jest możliwość tworzenia filmików ze zdjęć, które posiadamy w telefonie. Oczywiście są w markecie podobne produkty, które dają taką możliwość jednak, co je ogranicza to zapis naszych produkcji tylko w chmurze na SkyDrive. Obecna propozycja pozwala na zapis w telefonie, po czym możemy naszym dziełem podzielić się na FB czy wrzucić do YouTube !!! Ponadto pod nasz filmik możemy podłożyć muzykę z utworów posiadanych w telefonie, podejrzeć go przed finalnym zapisem, przerwać pracę w połowie tworzenia i wznowić kiedy będziemy chcieli, a wszystko możemy okrasić jedną z 30 dostępnych w programie ramek oraz dodać efekty przejścia, przenikania, etc. zdjęć. IMO jest to baaaardzo dobra propozycja, a uwzględniając informację z marketu:

It is now completely FREE (no fee, no ads, full feature) for a limited time.

aplikacja jest obecnie za darmo, jednak nie wiadomo jak długo, tak więc polecam pobrać. Link jest podany na wstępie, a możemy również zeskanować QR kod:

Ok potestowałem, zrobione za pomocą ww. aplikacji, w ok 5 minut i wrzucone na YT. IMO na mobilne potrzeby prezentacji zdjęć w formie filmiku to świat i ludzie. Aplikacja zapisuje filmiki w formacie *.3gp i robi to w swojej przestrzeni w pamięci telefonu tj. isolated storage tak więc nasze produkcje widoczne są tylko z jej poziomu – w hubie z filmami i muzyką nie znajdziecie tego. Po odinstalowaniu aplikacji, usuwana jest również jej zawartość (chyba, że wrzuciliśmy na YT czy FB). Poniżej krótki efekt mojej pięcio minutowej „pracy”.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s