SysAppPusher – aktualizacja, dodano ciekawą opcję

W końcu pojawiło się coś o czym można napisać (bo już mi głupio było smarować cały czas tylko o tym konkursie, który nota bene jest od dzisiaj, ale nie o tym). Część z Was zapewne korzysta z aplikacji SysAppPusher służącej do sprawdzania „aktualności” aplikacji posiadanych w telefonie – tapiemy przycisk „sprawdź” i po chwili w zakładce „Aktualizacje” pojawią się aplikacje, których wersje w sklepie, są nowsze od tych, które posiadamy w telefonie. Dla tych, którzy nie wiedzą OCB tytułem wyjaśnienia – aplikacja posiada zaimplementowane linki do aplikacji i funkcji systemowych, które są do pobrania z market store. O ile aplikacje są proste do znalezienia z poziomu wyszukiwarki w sklepie, o tyle funkcje systemowe (jak info+dodatki, filtr sms, podgląd, sieć+, etc dla Nokii, czy APN, dodatkowe ustawienia, dodatkowe ustawienia połączeń, etc. od Samsunga) mogą nie dać się wyszukać. W SysAppPusher mamy zdefiniowane gotowe linki, które po tapnięciu przekierowują nas bezpośrednio do sklepu (bez udziału IE). W aplikacji są zdefiniowane zakładki dla poszczególnych producentów (Nokia, Samsung, HTC), ale co ciekawsze jest zakładka „Moje aplikacje”, w której możemy dodać dowolne aplikacje, których wersje będą również sprawdzane – dodanie odbywa się poprzez wyszukanie z poziomu programu aplikacji w sklepie, używając w tym celu jej nazwy bądź nr ID aplikacji. Posiadając telefon np. HTC, w aplikacji możemy wyłączyć sprawdzanie zakładek innych producentów, lecz oczywiście możemy również je zostawić uruchomione i sprawdzać także ich wersje. Ponadto możemy ustawić sprawdzanie aplikacji w tle, a program obsługuje wyświetlanie informacji na kafelku w przypadku gdy sam wynajdzie aktualizację którejś z aplikacji (pojawiają się cyferki w zależności ile aktualizacji zostało znalezionych). Program posiada polski interfejs i menu, choć w tym przypadku nie jest to niezbędne, gdyż obsługa jest prosta jak konstrukcja cepa.

Dlaczego o niej dzisiaj akurat piszę – w nocy pojawiła się aktualizacja (obecna wersja 3.1.0.0) tego użytecznego programu, a autor dodał całą zakładkę ze zdefiniowanymi aplikacjami od Microsoft takimi jak: Facebook, Facebook beta, Photosynth, wszystkie aplikacje od Bing oraz szereg innych. Jak dla mnie to fajne usprawnienie, gdyż używam wielu aplikacji z M$, których aktualizacje często się nie pojawiały automatycznie w sklepie, tylko trzeba było je wyszukiwać ręcznie.

Biorąc pod uwagę, że SysAppPusher jest darmową aplikacja, mogę ją śmiało polecić – sam już nie wyobrażam sobie Windows Phone bez tego programu. Pobieramy z marketu, lub skanujemy QR kod:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s