Kuchnia Bing – póki co wersja beta

No to mamy kolejną, darmową aplikację od Microsoft, sygnowaną przez Binga. Tym razem gigant z Redmond postanowił uraczyć nas programem pomagającym nam w kuchni, ale nie tylko – generalnie aplikacja traktuje o wszystkim co ma związek z jedzeniem i piciem, a raczej ze sposobami przygotowywania oraz spożywania potraw i trunków. Wszystko jest w języku polskim i praktycznie każda propozycja czy przepis na posiłek zawiera zdjęcia oraz dość szczegółowe opisu przyrządzenia. Poniżej cytat z marketu:

Aplikacja Kuchnia Bing ułatwia wyszukiwanie przepisów, wybieranie win i koktajli oraz poznawanie sposobów, za pomocą których zmienisz najbliższy posiłek w kulinarny sukces. Korzystaj z pięknych zdjęć, prostych instrukcji i pomocnych narzędzi, takich jak lista zakupów i kolekcje. Synchronizuj listę zakupów między urządzeniami oraz udostępniaj swoje przepisy, listy zakupów lub kolekcje znajomym i rodzinie. Aplikacja Kuchnia to doskonały pomocnik, dzięki któremu Twoja kuchnia stanie się jeszcze lepsza.

Program wygląda bardzo przyjaźnie i działa sprawnie, a biorąc pod uwagę fakt, iż jest darmowy, śmiało można go instalować choćby dla samej zabawy. Jak zwykle pobieramy z linka lub skanujemy QR kod:

Zwróćcie jednak uwagę na to, iż jest to wersja beta, tak więc pewne niedomagania mogą się pojawić.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s