Quiet Hours – profil dźwiękowy cichy włączany zgodnie z harmonogramem czasowym

No to tak, to czego nie dał nam M$ wraz z GDR3 dał jeden z deweloperów. Zdaje się pojawiła się pierwsza apka pozwalająca ustawić dany poziom dźwięku o danej godzinie. Quiet Hours | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami
Obsługa jest banalnie prosta – wchodzimy do aplikacji, ustawiamy w jakich godzinach ma być włączany tryb cichy, a następnie jaki poziom dźwięku ma być ustawiony po tym trybie. Następnie naciskamy zatwierdzenie i to wszystko.
Są dwa haczyki:
1. Jeden kosztuje 3,49 zł i opłacany jest z wnętrza aplikacji czyli mikropłatność, a jest nim ustawianie automatycznego włączania i wyłączania profili o zadanej godzinie. Jeżeli nie kupimy to aplikacja działa „ręcznie” tzn., żeby uruchomić musimy włączyć aplikację, lub zrobić to z przypiętego kafla. IMO ta cena jest do przyjęcia i ja już kupiłem pełną wersję.
2. Drugi – wina ograniczeń M$ – odświeżanie co 30 minut, w związku z czym włączanie i wyłączanie profili może następować z kilku/kilkunasto minutowym opóźnieniem.

Pobieramy z ww. linka lub skanujemy:

Reklamy

4 comments

  1. oibis2

    Apka zadziałała. Jak dla mnie jest to super sprawa. Nie raz zapomniałem wyciszyć telefon na noc i ktoś zadzwonił w środku nocy budząc wszystkich domowników. „pomyłka” ale wszyscy nie śpią.

    Polubienie

  2. Pingback: Quiet hours – ciekawa aktualizacja | Encyklopedia Windows Phone

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s