DivvyUp – skaner paragonów – teraz pełna wersja za darmo

Ktoś szukał ostatnio na jednym z for dobrej apki do skanowania paragonów, jest jedna: DivvyUp | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami
Niby żaden szał, bo ww. program, jest w markecie za darmo, jednak jego największą funkcjonalność oferuje opcja premium, która kosztuje 4,49 zł, a możemy ją kupić z wnętrza programu (po tapnięciu interesującej nas opcji uruchomi się sklep i przeniesie od razu do akceptacji płatności). – sprawdźcie z ciekawości na rodzimych ustawieniach, pobrać i zainstalować po czym w programie uruchomić funkcję – zobaczycie.
Ale … nie pisałbym o niej, gdyby nie to „ale”. Obecnie jest promocja na tę apkę jednak tylko dla USA (ale to nie problem>przestawiamy w ustawieniach telefonu kraj/region na USA i restartujemy). Pobieramy i instalujemy teraz aplikację po czym (cały czas na ustawieniach USA) uruchamiamy. Przechodząc teraz do interesującej nas opcji, jest ona już za 0,00$ tapiemy, przeniesie nas do sklepu gdzie akceptujemy zerową płatność i już mamy na zawsze płatną wersję aplikacji za darmochę. Nie wiem jak długo potrwa promocja tak więc lepiej pobrać na wszelki wypadek.

Po instalacji, ustawienia regionu przestawiamy na nasze, a aplikacja zostaje i działa w pełnej wersji na zawsze. Żeby nie być gołosłownym:

Reklamy

4 comments

  1. Pingback: DivvyUp – ponownie w promocji | Encyklopedia Windows Phone

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s