Czyżby menadżer plików nadchodził dla Windows Phone 8 ?

Przeglądając dzisiaj internet, na stronie Microsoftu stworzonej w celu wysłuchania głosów użytkowników i ich propozycji oraz sugestii, co do ulepszeń systemu oraz dodawania nowych funkcji, pod pozycją jednej z sugestii tj. dot. dodania menadżera plików dla platformy Windows Phone 8 trafiłem na taki wpis administratora:

This feature is now available in Windows Phone 8.

And as always, if you think this feature or any other feature needs improvement be sure to create new product suggestions so we can track them all and other users can vote on your ideas. And while we can’t promise to ship every suggestion that gets submitted, we will be sure that our product development team receives your feedback. We’re always listening!

Dodam, że w nagłówku przy tej pozycji, pojawiła się w dniu dzisiejszym informacja „Completed” co zdaje się oznacza, że funkcja ta będzie dostępna w kolejnej wersji systemu Windows Phone 8 czyli po najbliższej aktualizacji. Dodać trzeba, że pod tym wpisem pojawił się szereg komentarzy użytkowników kwestionujących to co zostało napisane tzn. faktycznie – dotychczas w Windows Phone 8 nie ma menadżera plików, a z wpisu wynika, że jest. Ja jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że autor ww. adnotacji napisał o tym, co zostało zaimplementowane na chwilę obecną do tworzonej wciąż kolejnej aktualizacji systemu i że funkcja ta (tak jak było z radiem FM) jest póki co ukryta, a jej aktywacja nastąpi wraz z oficjalną premierą kolejnego UPD systemu. Jeżeli to prawda, to jest to ciekawym news-em. Żeby nie być gołosłownym podaję link do tej konwersacji.

Reklamy

6 comments

  1. Wall-E

    Szczerze powiem, że jak do tej pory to menedżer plików jakoś nie był mi potrzebny… Wszystko co mam pochłonęły „huby” a z tego co wiem to i tak dostęp do pamięci w WP jest mocno ograniczony – tylko do kilku miejsc…
    Pożyjemy-zobaczymy.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s