Nokia Video Director – kolejna ciekawa propozycja od Nokii

No to mamy kolejną aplikację od Nokii: Nokia Video Director | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami Tym razem na szczęście jest ona adresowana do wszystkich urządzeń serii Lumiia co oznacza, że nie musimy kombinować przy instalacji z chińskimi serwerami, czy Fiddlerem. Aplikacja służy m. in. do montowania z różnych plików wideo w naszych telefonach filmików i dodawać do nich różne efekty, zdjęcia, tekst, motywy, etc. Trzeba się trochę nią pobawić co by sprawdzić jak dokładnie działa.

Po chwili zabawy widzę,że Taaaa, jednak z tego co widzę aplikacja nie pozwala zapisać czy wysłać naszej twórczości, a jedynie transferować ją do tabletu Nokia za pośrednictwem NFC tak więc na tę chwilę średnio jest ona przydatna, a więc można ją traktować jako ciekawostkę.

Reklamy

7 comments

  1. Wall-E

    No tak… tylko przez NFC co deko ogranicza ilość urządzeń na których będzie z tego jakikolwiek pożytek.
    Enyłej… Jak dla mnie to programy tego typu ever powinny być traktowane jako ciekawostka. Osobiście uważam, że smartfon – nawet z wielgachnym ekranem – to sprzęt niezbyt nadający się do obróbki materiału wideo. Testowałem kilka takich programów na SGS2 i powiem, że dla mnie to masakra jest. Już tablet do tego lepiej się nadaje, choć i tutaj mam trochę uwag.
    No, ale jako ciekawostka to taaaaa… Nadaje się 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s