Nokia Beamer – w market store oczekuje na aktualizację Lumia Black

No to stało się – w markecie właśnie pojawiła się kolejna aplikacja dla Lumii skierowana już pod urządzenia po nowej aktualizacji Lumia Black. Tą aplikacją jest: Nokia Beamer | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami Program jest kontynuacją aplikacji PhotoBeamer | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami jednak jego funkcjonalność została poprawiona i rozszerzona. Obecnie program oferuje nam:

Wyświetl ekran swojego telefonu na żywo na dowolnym ekranie podłączonym do Internetu. Udostępniaj zdjęcia rodzinie i znajomym na telewizorze w salonie, albo zaproś kolegów z całego świata, by obejrzeli Twoją prezentację na dowolnym posiadanym przez nich urządzeniu. Nokia Beamer — Twój ekran na ich wyświetlaczach.

Funkcje – przesyłanie do laptopów, tabletów, na telewizory, a nawet na smartfony – udostępniaj urządzeniom w pobliżu — zeskanuj kod QR na wyświetlaczu docelowym – udostępniaj zdalnie — wyślij łącze pocztą elektroniczną, SMS-em albo udostępnij w mediach społecznościowych – wyślij łącze do tylu osób, do ilu chcesz – potrząśnij albo aktualizuj automatycznie — wybierz swój sposób odświeżania ekranu.

Co nowego? – poprawiony interfejs – nowe ustawienia jakości Aby uzyskać najnowszą aktualizację oprogramowania dla telefonu, wyświetl menu Ustawienia > Aktualizacja telefonu Więcej informacji o aktualizacji Lumia Black możesz też znaleźć online na stronie nokia.com/lumia-update.

Jak widać powyżej są to już oficjalne informacje o nazwie następnego UPD od Nokii. Na GDR3 Developer Preview aplikacja się instaluje, jednak po uruchomieniu wyświetla komunikat, że „Coś poszło nie tak … ” i tak w kółko. Jest to najprawdopodobniej wynik braku oficjalnej aktualizacji systemu. Cóż więc, pozostaje nam czekać dalej. Dla testów możemy pobierać z ww. linka lub skanujemy:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s