Adidas miCoach – aplikacja w stylu modern dla uprawiających sport

W markecie właśnie pojawiła się pierwsza wersja sportowej aplikacji podobnej do Endomondo. Ta jednak jest sygnowana przez Adidasa i powstała przy współpracy z Nokią. Nazywa się: adidas miCoach | Windows Phone Polska: Sklep z aplikacjami i grami. Powiem tyle – wyglądem powaliła mnie na kolana tzn. stylizacją modern. Porównując z innymi tego typu aplikacjami, opcje ma bardzo zbliżone, łącznie z udostępnieniem nam miejsca na ich serwerze i gromadzeniem tam statystyk naszych treningów.

Aplikacja jest za darmo, jak i cały serwis Adidas miCoach. Ponadto co ją ma wyróżniać to współpraca z urządzeniami mierzącymi puls, ciśnienie krwi, etc. jednak muszą pochodzić ze stajni Adidasa, więcej przeczytacie tutaj: Keep your workout routine on track with Adidas miCoach for Lumia – Nokia Conversations : the official Nokia blog

The miCoach app also features Bluetooth compatibility with heart rate monitors from Adidas that you can purchase for use with the Lumia 520, 620, and 720.

BTW nie wiem tylko jak współpraca z urządzeniami nie wymienionymi powyżej, ale sądzę, że to jakiś błąd po stronie autora opisu, bo niby czemu ma obsługiwać telefony z niższej półki, a z wyższej nie ? Szkoda tylko, że aplikacja pojawiła się na koniec sezonu.

Pobieramy z linka powyżej, lub skanujemy QR kod:

2 comments

  1. Pingback: Adidas miCoach – po drobnych problemach już można instalować | Encyklopedia Windows Phone
  2. Pingback: Adidas i jego poczynania dla Windows | Encyklopedia Windows Phone

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s