RegistroWP8 – pierwszy edytor rejestru dla Windows Phone 8

No to stało się, włoski deweloper opublikował właśnie pierwszy edytor rejestru dla urządzeń z Windows Phone 8. Zrobił to na włoskim forum a w związku z tym, że aplikacja nie znajduje się market store (i chyba nigdy się nie znajdzie) mogą z niej skorzystać tylko osoby z odblokowanym telefonem (co obecnie nie jest trudne bo wystarczy zarejestrować nasze urządzenie w M$ online i uzyskać dostęp do możliwości instalacji dwóch aplikacji spoza marketu, lub zapłacić za roczną subskrypcję 63,25 zł i mieć możliwość instalowania do 10 apek). Aplikację pobieramy z tego linka. UWAGA instaluje się ona w ustawieniach (nie na liście aplikacji i stosując tę metodę. nie daje się odinstalować, tak więc w celu deinstalacji musimy zastosować to narzędzie: Windows Phone Power Tools v2.5.07 Aplikacja póki co daje możliwość podglądu rejestru bez możliwości edycji, a prezentuje się tak:

Reklamy

11 comments

  • Budniu

   Link Ci podałem nie po to żeby się rejestrować, a po to żebyś wiedział o co chodzi. Konto dewelopera nie polega tylko na dawaniu możliwości wgrywania aplikacji z poza marketu. Takie konto wykupują sobie osoby zajmujące się programowaniem po czym zrobione przez siebie aplikacje mogą sprzedawać w markecie i kółko się kręci (boższsz dlaczego ja muszę tłumaczyć słowo deweloper ?) Czy przeczytałeś dokładnie co Ci poprzednio napisałem ???? Czy tylko bezmyślnie klepnąłeś w link w komentarzu ? Przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni komentarz od momentu: „A w tym celu …. ” wysil trochę głowę i użyj google do wyszukania tego o czym pisałem, następnie to zainstaluj i zobacz co się stanie.

   Polubienie

 1. oibis2

  Ok. Zainstaluje. Nie miałem kompa pod ręką. Nie musisz tłumaczyć słowa deweloper. Na forum piszą ludzie z różną wiedzą, a ja gdybym wszystko wiedzial to na fora bym nie wchodził. Może słaby dzień miałeś? Nie ma co sie bulwersować.

  Polubienie

  • Budniu

   Daleki jestem od bulwersowania się, ale zakładam, że skoro ktoś chce odblokować telefon i korzystać z konta dewelopera to ma choćby mgliste pojęcie na ten temat, ale nie ważne. Zainstaluj SDK8.0 dla Windows Phone (nie samo SDK8.0 bo to zupełnie co innego). Jak już zainstalujesz to w programach pojawi Ci się coś o nazwie: Windows Phone Developer Registration – odpal to narzędzie i podłącz telefon przez USB do kompa, po czym kliknij jedyny przycisk w programie „Register”. Zostaniesz poproszony o podanie identyfikatora Microsoft i po chwili telefon będziesz miał odblokowany na dwie aplikacje (oczywiście możesz je dowolnie usuwać i w to miejsce instalować inne).

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s