MobiLista – lista zakupów polskiej produkcji

Jest to nic innego jak mobilna lista zakupów polskiej produkcji (IMO dla korzystających z tego typu programów GENIALNA). Cytat za autorem:

Prawdopodobnie najlepsza mobilna lista zakupów na Windows Phone. Uwzględnia większość uwag, które pojawiały się w komentarzach do konkurencyjnych aplikacji.

A więc mamy: – możliwość tworzenia i edytowania wielu list zakupów – dwa tryby dodawania produktów: szybkie i szczegółowe – opcjonalne grupowanie produktów według kategorii – ulubione produkty, które szybko można dodać do nowej listy zakupów – przypinanie list do menu start, a kafelek LiveTile informuje o ilości produktów pozostałych do kupienia – wysyłanie list SMSem – bardzo przydatne, gdy chcemy poinformować inną osobę o tym, co udało nam się kupić – szybkie działanie bez zawieszania się – zapisywanie list zakupów w telefonie, dzięki czemu nie marnujesz transferu na łączenie z Internetem

Ponadto aplikacja ma wbudowane przydatne kalkulatory: – porównywanie opłacalności produktów o różnych opakowaniach – obliczanie opłacalności rabatów.

Pobieramy z marketu ZA DARMO: http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/mobilista/0e21a225-5e1f-4f5f-8d40-d23918f2109d]MobiLista

Mnie na kolana powaliły funkcje kalkulatorów z przeliczaniem opłacalności rabatu i sprzedaży większych opakowań niby w opłacalniejszej cenie. Jak dla mnie mega apka.

 

Reklama

One comment

  1. Pingback: Lista zakupów | Kilobit Mobile

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s