Call Manager 0.95 – wersja PLK by Shreqg2

Jak wiemy, póki co Windows Phone nie dawał nam możliwości blokowania połączeń od numerów „niechcianych”. Trwały prace i poszukiwania rozwiązania, aż jakiś czas temu (ok 2 miesiące) aplikacja ta została wykopana z jakiegoś chińskiego forum.

Celowo o niej nie pisałem bo z chińskimi krzaczkami nie dało się zniej korzystać (co prawda w sieci pojawił się tutek jak ją ustawić krok po kroku, ale takie rozwiązania są jak dla mnie beznadziejne). Problem polegał na tym, że język w niej dodany był chiński, a do tego w formie bazy danych, a nie tak jak wszystkie inne aplikacje poprzez dołożenie zdaje się jednego pliku tekstowego we wnętrzu aplikacji. Skutkiem czego potrzebny był gość, który przysiądzie i zedytuje stosowny/ne plik/ki *.dll na nasz język lub chociaż angielski. No i się znalazł user o nicku Shreqg2, który się wziął do roboty. Obecnie aplikacja już jest na tyle przetłumaczona i to na PLK, że można ją śmiało pobierać, instalować i używać. Ja gorąco polecam, a znajdziecie ją na stronie autora tłumaczenia: http://shreqg2.home.pl/?p=816, poniżej pozwoliłem sobie przytoczyć tekst z jego strony:

 Jak wiadomo, Windows Phone 7, to system, któremu wciąż brakuje kilku kluczowych funkcji. Jedną z nich jest możliwość zarządzania połączeniami przychodzącymi, a przede wszystkim ich blokowania. Na szczęście z pomocą przychodzi nam aplikacja Call Manager, autorstwa EB. Sprawuje się ona całkiem dobrze, jednak jej największą wadą jest język chiński i brak możliwości jego zmiany. Stąd też, specjalnie dla czytelników mojego bloga postanowiłem przetłumaczyć powyższy program. Jest to dopiero pierwsza, testowa wersja tłumaczenia, a więc w niektórych miejscach możecie znaleźć jeszcze chińskie krzaczki. Nie przeszkadzają one jednak w zrozumieniu kluczowych funkcji aplikacji. Tutaj też zwracam się do Was z prośbą… Jeżeli macie jakieś propozycje zmian, sugestie, brakujące tłumaczenia, albo wiecie do czego konkretnie służą dwie opcje na ekranie głównym, przy których nazwach postawiłem znaki zapytania – napiszcie w komentarzach! :)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s