Porcja plotek o HTC Accord z Windows Phone 8

Od kilku dni portale traktujące o tematyce Windows Phone rozpisują się na temat przecieku o wyglądzie jendego z zapowiadanych wcześniej modeli smartfonów ze stajni HTC. Pisałem o tym 21 czerwca 2012 r. wtedy też jeden z Adminów jednego z portali: http://windows-phone.pl/ stwierdził, że to plotki – cóż napisałem, że pożyjemy – zobaczymy. Nie dalej jak dzień temu na swoich łamach opisują ten model, a mój komentarz z czerwca usunęli – cóż taki life. W związku z tym, że od jakiś dwóch dni na Twitterze większość portali pisze na temat tego modelu, postanowiłem również skrobnąć dwa słowa. Źródłem tego news-a jest informacja pochodząca od rosyjskiego „developera” o nick-u Football, który dotychczas dał się poznać jako jedyne pewne źródło oryginalnych ROM-ów do większości (jeżeli nie do wszystkich) modeli HTC. Do rzeczy – o specyfikacji HTC Accord nie będę pisał ponieważ możecie przeczytać o tym w podlinkowanym powyżej wpisie, teraz przyszedł czas na zdjęcie przedstawiające prawdopodobny wygląd HTC Accord oraz schemat rozmieszczenia hardware-u na jego obudowie. Słuchawka prawdopodobnie będzie wyglądała tak:

a rozmieszczenie poszczególnych złącz i przycisków będzie przedstawiało się następująco:

Ponadto, jak poinformował nasz przyjaciel, nazwa marketingowa tego modelu może brzmieć: HTC Windows Phone 8X. Powyższe ma ponoć wynikać z pierwszej strony szybkiej instrukcji, którą użytkownicy będą otrzymywali wraz z telefonem:

Osobom zainteresowanym tematem polecam zasubskrybowanie na Twitterze konta Football-a, co stanowi również źródło ww. informacji.

Reklamy

2 comments

  • Budniu

   Skąd DJTonka wziął bazę ? Nie wiem. Czytałeś wątek na ten temat u nich na forum ? Jest tam wszystko wyjaśnione:

   Może wieczorem wrzucę więcej zdjęć L800. Ciągle szukam i porównuję z siedem pięć ale nic nowego nie widzę poza ekranem i tym co w pierwszym poście. Sprawa jest o tyle dziwna że juz kilka tygodni temu się to ukazało, MS ma podobno problem z tym nowym ekranem. Oczywiście wszystko będzie tu wyszczególnione stopniowo

   To tylko premiery telefonów. System na nich jest po lokowany przez MS ponieważ nie jest gotowy. Ma dać się zainstalować i ładnie prezentować jako nowy ekran. Tak samo jak Samsung nic poza ekranem nie ukarze się. Z siedem osiem już wiemy chociaż wszystko

   http://www.windowsmania.pl/threads/291-Jak-d%C5%82ugo-przyjdzie-czeka%C4%87-na-7-8-Z-nami-kr%C3%B3cej Ale dzięki za info.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s