ChevronWP7Labs – coś drgnęło

Nie wiem czy pamiętacie kiedy pisałem o śmierci ChevronWP7Labs i rejestrowaniu kont w AppHub przed 12 czerwca 2012 r. Zgodnie z tym co pisałem zapłaciłem te 99 $ oczekując na zwrot pieniędzy z Microsoftu. Zdaje się doczekałem się, co prawda pieniędzy na koncie jeszcze nie mam, ale chłopaki z ChevronLabs opublikowali dzisiaj komunikat na temat zwrotu kasy pokazując jednocześnie małe statystyki, które Wam przytoczę:

9551 użytkowników ChevronWP7Labs zarejestrowało się w AppHub

702 użytkowników z tej liczby zostało potwierdzonych jako zgodny WinLiveID ten który zarejestrowano w ChevronWP7Labs z tym zarejestrowanym w AppHub

36 przypadków z nich okazało się być zarejestrowanych w krajach nie wspieranych przez Microsoft

385 użytkowników zarejestrowało konta w AppHub przed 1 stycznia 2012 r. co oznacza, że posiadali równolegle konto w AppHub i konto w ChevronWP7Labs

Skutkiem powyższego wyliczenia 281 użytkowników to jest liczba, którzy na dzień dzisiejszy zostali zaakceptowani do zwrotu kasy co ma nastąpić do końca lipa 2012 r.

Jeżeli chcemy sprawdzić czy znaleźliśmy się w tej grupie, należy wejść na stronę: http://wheresmyapphubrefund.com/ i wpisać nasz WinLiveID. Po chwili zostanie zwrócona informacja o tym czy zostaliśmy zakwalifikowani do wypłaty wśród tych 281 osób. Jeżeli nas nie ma jest jeszcze jedno wyjście: Wchodzimy na stronę: http://create.msdn.com/ gdzie musimy się zalogować na swoje konto, klikamy na nasze imię i nazwisko w prawym, górnym rogu ekranu, po czym w pozycję „Informacje o koncie”.  W ustawieniach musimy zmienić adres email na taki jaki zarejestrowaliśmy w ChevronWP7Labs po czym czekamy sprawdzając na stronie powyżej czy już jesteśmy uznani do wypłaty. Ponadto jeżeli nie pamiętamy naszego WinLiveID, na który rejestrowaliśmy się w ChevronWP7Labs, musimy napisać do nich maila: support@chevronwp7.com z prośbą o podanie tego adresu z archiwum (lub zrobić to za pośrednictwem formularza: http://labs.chevronwp7.com/Support.aspx). Chłopaki z ChevronWP7Labs mają na bieżąco aktualizować listy użytkowników przesyłając do Microsoft zaktualizowane adresy.

Nawiasem mówiąc, ja sprawdziłem swój WinLiveID i …. o to jaka informację otrzymałem:

Your refund was accepted and is being processed. Let us know if you don’t see anything by the end of this month.

Tak więc chyba działa, a ja czekam na kasę.

5 comments

  1. ig

    Hey There. I found your weblog the usage of msn. That
    is an extremely neatly written article. I’ll be sure to bookmark it and return to read extra of your useful info. Thank you for the post. I’ll certainly comeback.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s