Sprostowanie informacji na temat dystrybucji Windows Phone 7.8

W drodze wyjaśnienia – jeszcze wczoraj taka informacja tzn. na temat wyznaczonego terminu dystrybucji aktualizacji WP 7.8 wisiała w treści źródłowego artykułu z niemieckiego Chipa (zobaczcie sami pierwszy komentarz, w którym gość zacytował właśnie ten wątek z artykułu):

Dafür erhalten diese Smartphones ein Update auf das so genannte Windows Phone 7.8. Diese Aktualisierung soll bereits nächste Woche weltweit starten und auf jeden Fall die skalierbaren Live Tiles (siehe unten) beinhalten.

Co po polsku brzmi mniej więcej tak:

Ale te smartfony uzyskać aktualne informacje na temat tego, co nazywa się Windows Mobile 7.8. Ta aktualizacja rozpocznie już w przyszłym tygodniu, na całym świecie, a w każdym razie, płyty zawierać skalowalne żyć (patrz niżej).

Dzisiaj sprawdzam artykuł i informację tę usunęli, a ten sam fragment brzmi:

Dafür erhalten diese Smartphones ein Update auf das so genannte Windows Phone 7.8. Diese Aktualisierung soll auf jeden Fall die skalierbaren Live Tiles (siehe unten) beinhalten.

Co obecnie oznacza:

Dla tych smartfonów uzyskać aktualne informacje na temat tego, co nazywa się Windows Mobile 7.8. Ta aktualizacja jest włączenie w każdym przypadku, skalowalnych żywe płytki (patrz poniżej).

Jeżeli nie rozpocznie się ta aktualizacja zgodnie z wcześniejszym opisem, za wprowadzenie w błąd serdecznie przepraszam, ale nie nastąpiło to z mojej winy i sam uległem temu efektowi.

Tu link do tłumaczenia źródłowej strony – sprawdźcie sami pierwszy komentarz gdzie całe szczęście gość zacytował ten fragment – jest jakiś ślad o mojej dobrej intencji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s